neprihlásený Streda, 3. marca 2021, dnes má meniny Bohumil, Bohumila
FAQ update.dsl.sk


Na čo slúži update.dsl.sk?

Služba update.dsl.sk automaticky kontroluje dostupnosť novších verzií softwaru a tak umožňuje svojim užívateľom mať vždy inštalovaný ten najnovší software bez potreby sledovať vydávanie nových verzií.

Aké sú požiadavky na používanie update.dsl.sk?

Služba update.dsl.sk pracuje v podobe appletu priamo na webovej stránke bez potreby inštalovať akýkoľvek software. Pre využívanie služby je potrebné mať nainštalovanú Javu pre podporu appletov a povoliť spustenie podpísaného appletu služby.

Kde je možné stiahnuť Javu?

Najnovšiu verziu Javy od Sunu je možné stiahnuť na tejto stránke. Služba vyžaduje Javu minimálne verzie 1.1, doporučovaná je aktuálne verzia 1.5.0.

Ako sa povoľuje spustenie appletu?

Po spustení testu browser informuje užívateľa o spúšťaní podpísaného appletu, užívateľ musí toto spustenie potvrdiť. Pri jednorázovom potvrdení stlačením Yes je potrebné povolovať spustenie appletu pri každom spustení testu. Doporučované je potvrdenie stlačením Always, potvrdzovanie potom nebude vyžadované pri každom spustení testu.

V ktorých browseroch služba pracuje?

Služba update.dsl.sk pracuje v aktuálnych verziách Internet Explorera, Firefoxu, Mozilly a Opery. Doporučovanými browsermi sú Firefox, Mozilla a Internet Explorer.

Kde mám oznámiť problém so službou?

Služba update.dsl.sk je v súčasnosti v testovacej prevádzke. V prípade problémov so službou informujte prosím o probléme na tejto stránke

Ktorý software je službou podporovaný?

Zoznam aktuálne podporovaného softwaru je dostupný na tejto stránke. Zoznam podporovaného softwaru sa neustále rozrastá, prioritu majú najviac používané programy.Zoznam neaktuálneho softwaru